Новини

Вигідний шиномонтаж автомобілів Mazda у «ВіДі-Скай» на Великій Кільцевій, 60а

Офіційний сервісний центр з обслуговування автомобілів Mazda  «ВіДі-Скай» на Великій Кільцевій, 60а пропонує скористатися привабливими умовами осіннього шиномонтажу, а також підготувати свою Mazda до зими.

З настанням холодів Ваш автомобіль потребує особливої ​​уваги, і фахівці офіційного сервісу Mazda «ВіДі-Скай» рекомендують насамперед звернути увагу на зміну літніх шин на зимові. За умовами спеціальної пропозиції Ви можете провести шиномонтаж літньої гуми діаметром до 16 '' за ціною від 350 грн*,  а діаметром 17 '' - 18 '' - від 480 грн.*

Крім того, сервісний центр Mazda на Кільцевій подарує Вам додатковий дисконт на роботи з регулювання розвалу - сходження - до 30%**, на діагностику ходової частини і балансування коліс - до 25%**.

І, звичайно ж, «ВіДі-Скай» зможе подбати про Вашу гуму, пропонуючи послугу зі  зберігання шин усього за 2,4 грн. на добу***.

Офіційний сервіс «ВіДі-Скай» гарантує своїм клієнтам високу якість сервісного обслуговування та застосування оригінальних запасних частин і витратних матеріалів.

«ВіДі-Скай» чекає на Вас за адресою: вул. Велика Кільцева, 60а (Софіївська Борщагівка). За більш детальною інформацією Ви завжди можете звертатися до відділу сервісу за телефоном +38 (044) 591 88 88 або записатися на сервіс онлайн.

«ВіДі-Скай» - офіційний дилер автомобілів Mazda!

* Ціна вказана з урахуванням матеріалів, включаючи ПДВ.

** Розмір знижки вказаний щодо регулярних цін на роботи та запчастини. Знижки за цією пропозицією не сумуються з іншими знижками від ТОВ «ВіДі-Скай». Пропозиція діє з 17 жовтня до 31 грудня 2016 р.

*** Ціна вказана з урахуванням ПДВ за один комплект гуми (4 шт.).