Новини

Абсолютно нова Mazda CX-5 дебютує в Лос-Анджелесі

• Нове покоління компактного кросовера приймає естафету найпопулярнішої в Європі моделі
• Дебют Soul Red Crystal – нового, вишуканого кольору, що підкреслює контури KODO
• Ще один акцент – неперевершений рівень звуко- та шумоізоляції, а також унікальна для цього сегменту проекція на вітрове скло

Лос-Анджелес / Леверкузен, 16 листопада 2016. Сьогодні, ще до відкриття Лос-Анджелеського моторшоу, Mazda представляє абсолютно нову CX-5. Це – свіжий погляд на компактний кросовер Mazda, що побачив світ у 2012 році і з тих пір був позитивно сприйнятий завдяки ефективності технологій SKYACTIV та красі концепції дизайну KODO – душа руху.

Фактично, Mazda переглянула та покращила кожний аспект нового покоління CX-5, прагнучі розділити задоволення від поїздки з кожним, хто щасливий опинитись в салоні цього автомобіля. Нове покоління створене з очевидним фокусом на людині та її відчуттях, втілюючи керованість та динаміку, які повністю відповідають очікуванням водія, але, в той же час, віддаючи помітну перевагу і комфорту пасажирів – для приємної подорожі у надзвичайно тихому салоні із вишуканим оздобленням.

В абсолютно новій CX-5 втілений повний спектр технологій SKYACTIV, включаючи 2 версії економічних та легких бензинових двигунів – SKYACTIV-G 2.0 та SKYACTIV-G 2.5, а також драйвовий та екологічний дизельний SKYACTIV-D 2.2. Всі три версії забезпечують потужність та надійність і одночасно – мають один з найкращих у світі показників викидів СО2. Ця модель також оснащена системою контролю руху автомобіля (G-Vectoring Control) – новою технологією від розробників Mazda, яка підсилює відчуття єдності водія та автомобіля - JinbaIttai. Крім того, слід звернути увагу на нову навіть для свого сегменту технологію проекції на лобове скло, а також на можливість дистанційного відкриття багажника.

Виразна, примітна та емоційна зовнішність KODO підкреслює яскраву індивідуальність CX-5. Силует підкреслює впевнену «стійку», рішучість та готовність будь-якої миті стрімко рушити вперед, а новий колір Soul Red Crystal, який вперше буде представлено саме для нової CX-5, візуально виокремлює акценти дизайну KODO, надаючи їм виразності та об’єму. Soul Red Crystal - це покращена, ще більш контрастна версія Soul Red Metallic, завдяки покращеній на 20% виразності кольору та підвищеній на 50% глибині кольору.

Подібно до інших преміум кольорів Mazda, Soul Red Crystal створений за допомогою розробленої Mazda технології Takuminuri, завдяки якій якість та точність фарбування серійних автомобілів можна порівняти із ручним нанесенням фарби у три шари. Спеціально розроблений пігмент та мікрочастки, що віддзеркалюють та поглинають світло, надають кольорам Mazda надзвичайної глибини та сяйва.

Перші CX-5 нового покоління надійдуть у продаж спочатку в Японії у лютому, а потім розійдуться по всьому світу. На сьогоднішній день СХ-5 є найуспішнішою моделлю в Європі з точки зору продажів – вона продається більш, ніж у 120 країнах і займає чверть від загального об’єму продажів Mazda. Ця модель здобула більше 90 нагород, включаючи «Автомобіль року в Японії» 2012-2013, а також численні відзнаки у сегменті SUV.

Компактний кросовер нового покоління SUV буде доступний для огляду протягом всього періоду роботи Лос-Анджелесського моторшоу, яке відкрите для загальної публіки з 18 по 27 листопада. Пресс-конференція Mazda відбудеться сьогодні, 16 листопада, о 12:50, в перших з двох прес-днів.