Новини

Захистіть вашу Mazda вигідно!

19 січня 2018

 

Захистіть вашу Mazda вигідно!

Правоохоронні органи України фіксують все більшу кількість випадків викрадень автомобілів у  країні. На жаль, штатні протиугінні системи автомобіля не в силах протистояти вмілим шахраям. У зв'язку з цим власникам рекомендовано  не залишати автомобілі на потенційно небезпечних майданчиках, а також  приділити особливу увагу додатковому захисту транспортних засобів.

З турботою про вашу Mazda і ваш спокій дистриб'ютор автомобілів Mazda ДП «АВТО Інтернешнл»  пропонує придбати та встановити механічні та електронні протиугінні охоронні системи за спеціальною вигідною ціною з 29.08.2017р. по 31.01.18р.*

Зважаючи на те, що переважна більшість викрадень автомобілів відбувається способом програмування спеціальним пристроєм 3-го ключа до автомобіля, який має лише штатну сигналізацію від заводу, найбільш рекомендованими протиугінними засобами є система IGLA 200 та STARLINE I96 CAN.

Установлюючи  протиугінні охоронні системи в офіційній дилерській мережі Mazda, ви не тільки отримуєте гарантійну підтримку обладнання, але й зберігаєте гарантію на автомобіль.      

Лише комплексні заходи зможуть допомогти вберегти вашу Mazda.

Ознайомитись з пропозицією більш детально.

*Спеціальна ціна діє за умови встановлення в офіційній сервісній мережі Mazda