Новини

Захистіть вашу Mazda вигідно!

19 січня 2018

 

Захистіть вашу Mazda вигідно!

Правоохоронні органи України фіксують все більшу кількість випадків викрадень автомобілів у  країні. На жаль, штатні протиугінні системи автомобіля не в силах протистояти вмілим шахраям. У зв'язку з цим власникам рекомендовано  не залишати автомобілі на потенційно небезпечних майданчиках, а також  приділити особливу увагу додатковому захисту транспортних засобів.

З турботою про вашу Mazda і ваш спокій дистриб'ютор автомобілів Mazda ДП «АВТО Інтернешнл»  пропонує придбати та встановити механічні та електронні протиугінні охоронні системи за спеціальною вигідною ціною.

Зважаючи на те, що переважна більшість викрадень автомобілів відбувається способом програмування спеціальним пристроєм 3-го ключа до автомобіля, який має лише штатну сигналізацію від заводу, найбільш рекомендованими протиугінними засобами є система IGLA 200 та STARLINE I96 CAN.

Установлюючи  протиугінні охоронні системи в офіційній дилерській мережі Mazda, ви не тільки отримуєте гарантійну підтримку обладнання, але й зберігаєте гарантію на автомобіль.      

Лише комплексні заходи зможуть допомогти вберегти вашу Mazda.

Ознайомитись з пропозицією більш детально.