Новини

Mazda «ВіДі-Скай» на Кільцевій відзначає День народження!

14 вересня 2017

Купуй Mazda з ПОВНИМ БАКОМ ПАЛЬНОГО.

 

22 вересня 2017 року офіційному дилерському центру Mazda «ВіДі-Скай» виповнюється 7 років. Із цієї  нагоди автоцентр робить поціновувачам бренда Mazda приємні сюрпризи  й привабливі подарунки. 22-24 вересня 2017р. запрошує на святкові Дні відкритих дверей, які відбудуться за адресою вул. Велика Кільцева, 60а (Софіївська Борщагівка)

Незабутні 7 років офіційний дилерський центр Mazda «ВіДі-Скай» на Кільцевій   живе, працює та розвивається, завойовує серця українських шанувальників японських автомобілів Mazda і  щодня прагне бути кращим для своїх клієнтів у сфері автомобільного обслуговування.  

«Ми вже багато чого досягли, і ще більше очікує нас попереду. Лідер продажу – це  найголовніша мета автоцентру Mazda «ВіДі-Скай», поставлена на 2017 рік. Завдяки наполегливій, професійній, злагодженій роботі всього колективу  ми неодмінно досягнемо успіху», − зазначає директор ТОВ «ВіДі-Скай» Максим Лагутєєв.

На честь свого Дня народження Mazda «ВіДі-Скай» на Кільцевій запроваджує акцію – «Купуй Mazda з ПОВНИМ БАКОМ ПАЛЬНОГО*». Умови надзвичайно прості:  кожен, хто стане володарем автомобіля Mazda в період з 13 по 30 вересня 2017 року, отримає повний бак пального*.

Офіційний дилер Mazda «ВіДі-Скай» також підготував приємні сюрпризи для клієнтів сервісу: в період 22-24 вересня 2017 р. приїжджайте на сервісне обслуговування та отримуйте додаткові бонуси на особисту карту Лояльності АвтоСіті або сувенірну продукцію.

Шанувальники бренда Mazda у соціальній мережі Facebook, для Вас Конкурс: підписуйтесь на офіційну сторінку – Mazda ВіДі Скай, залишайте привітання та отримуйте стильні брендованні аксесуари.

Крім того, 22-24 вересня 2017 р. усіх поціновувачів бренда Mazda запрошуємо на святкові Дні відкритих дверей за адресою вул. Велика Кільцева, 60а (Софіївська Борщагівка). Святкувати будемо з приємною музичною атмосферою, солодощами, запашною кавою, подарунками і звичайно калейдоскопом тест-драйвів на улюблених автомобілях  Mazda.

Усі подробиці можна дізнатися  у консультантів відділу сервісу та продажів «ВіДі-Скай» за тел. +38 (044) 591-88-88

«ВіДі-Скай» - Ваш офіційний дилер автомобілів Mazda!

Адреса: вул. Велика Кільцева, 60а  (Софіївська Борщагівка).

 

*Акція діє з 13 по 30 вересня 2017 року у ТОВ «ВіДі-Скай». Під отриманням повного бака пального слід розуміти заправлення автомобіля моделей Mazda3, Mazda6, Mazda6 Diesel пальним у кількості 45 літрів.