Новини

Розпочато прийом замовлень на нову Mazda6!

3 серпня 2018

Із 02 серпня 2018 р. в офіційній дилерській мережі Mazda в Україні розпочато приймання замовлень на нову Mazda6.

Нова Mazda6 демонструє ретельно продуманий, елегантний і витончений дизайн, оновлений інтер’єр салону лише з цілковито новими передніми та задніми сидіннями, оздобою та матеріалами декору преміальної якості.

Нове оздоблення салону від Mazda передбачає оббивку сидінь високоякісною шкірою Nappa (коричневого або білого кольору)**, облицювання елементів інтер’єру японським ясенем**, оздоблення карт дверей та панелі приладів інноваційним мікроволокном Ultrasuede®** та унікальну комбінацію кольорів. Нові шкіряні сидіння першого ряду оснащені системою вентиляції зони передніх сидінь**.

Розробники Mazda впевнені, що колір кузова - це дуже важливий аспект дизайну автомобіля, який може чи приховати недоліки, чи підкреслити бездоганність форм та фактуру поверхонь. Новий червоний, ще більш яскравий і глибокий, Soul Red Crystal бездоганно увиразнює рельєфні та скульптурні форми нової Mazda6 завдяки глибокому контрасту та грі світла та тіні на кожній лінії.

Нові технології вдосконалюють роботу бензинових двигунів SKYACTIV об’ємом 2.0 л. потужністю 165 к.с. та 2.5 л. потужністю 194 к.с. Динаміку керування було покращено завдяки підвищеній жорсткості кузова, перегляду систем кермування й гальмування, вищій аеродинамічній ефективності та зниженню шуму й вібрацій. Двигуни успішно пройшли нові процедури перевірки WLTP/RDE та повністю відповідають екологічним нормам викидів Euro6d-TEMP. Для більш швидкого розгону підвищено крутний момент на низьких обертах, також оптимізована чутливість прискорення у разі натиснення на педаль акселератора.

Безпека водія та всіх пасажирів завжди була та буде головним пріоритетом Mazda. Технології i-ACTIVSENSE пропонують широкий пакет активних і пасивних опцій безпеки, що сприяють  мінімізації ризику дорожніх пригод, забезпечують захист, безпеку та комфорт водія, незалежно від того чи їдете ви міськими вулицями, чи подорожуєте швидкісною трасою. Крім того, нова Mazda6 тепер пропонує своїм власникам адаптивний круїз-контроль** та функцію ISTOP**.

Ціни та комплектації нової Mazda 6 седан*

Ціни та комплектації нової Mazda 6 SW*

Продажі в Україна планується розпочати у   вересні 2018 року.

Нова Mazda 6 – рух втілений у металі!

 

*Роздрібні ціни на автомобілі 2018 року виробництва вказані в гривні станом на 01.08.2018року. Наявність автомобіля та ціну на день покупки уточнюйте в офіційного дилера ТОВ «ВіДі-Скай». Ціна зазначена разом із ПДВ та на автомобілі кольору металік. Постачальник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію та ціни в разі змін міжбанківського курсу долару США.

**Обладнання залежить від комплектації