Новини

Святкуй разом із нами! «Мазда ВІДІ Скай» - 9 років! 

13 вересня 2019

З нагоди свого Дня Народження автоцентр «Мазда ВІДІ Скай» підготував для своїх Клієнтів СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ на придбання автомобілів та ЗНИЖКИ на додаткове обладнання й аксесуари.

Поспішай, бо кожний клієнт, що підпише контракт з 11 по 24 вересня 2019 року, отримує свою ПЕРСОНАЛЬНУ вигоду на придбання автомобілів Mazda та знижку на додаткове обладнання й аксесуари. Детальну інформацію про спеціальні умови можна отримати безпосередньо за адресою: Київ, вул. Велика Кільцева, 60а або за телефоном (044) 591-88-88.

Окрім того, кожний покупець має можливість скористатися програмою кредитування «MAZDA FINANCE» під 0,01% до 3-х років або спеціальною лізинговою пропозицією від ULF Finance від 0,01%.

Сьогодні «Мазда ВІДІ Скай» - це концептуальний 3S комплекс, котрий пропонує клієнтам повний спектр послуг і високий рівень якості обслуговування. Але найвищою нагородою для «ВіДі-Скай» є результати дослідження з якості обслуговування клієнтів за 2018 рік, в котрих ДЦ посів перше місце серед дилерської мережі  Mazda в Україні.

Як складова Автомобільного Міста «ВіДі АвтоСіті» «Мазда ВІДІ Скай» надає клієнтам послуги з комплексного обслуговування, як то: продаж автомобілів, тест-драйви, сервіс, гарантія, можливість придбання автомобіля за програмою trade-in, кредитування та страхування. Для постійних клієнтів діє Програма Лояльності «ВіДі АвтоСіті», котра передбачає накопичення знижок на подальше обслуговування автомобіля та придбання запчастин.

Чекаємо на Вас за адресою: м. Київ, вул. Велика Кільцева, 60а

Телефон: 044 591 88 88