Програма VIDI SELECT

Програма VIDI SELECT

Нова Mazda в обмін на ваш автомобіль

Офіційний дилер Mazda в Україні компанія Мазда ВІДІ Скай пропонує вигідно обміняти автомобіль з пробігом на одну з моделей Mazda з модельного ряду, офіційно затвердженого виробником для України. Для цього достатньо відвідати автосалон дилерського центру, розташований за адресою: м. Київ, с. Софіївська Борщагівка, вул. Велика Кільцева 60-А. і, доплативши різницю між узгодженою ціною старого автомобіля та вартістю обраної нової моделі Mazda, в той же день виїхати на новому авто.

Програма проводиться на умовах поліпшеної програми Трейд-ін і поширюється на авто з пробігом Mazda, які задовольняють наступним вимогам:

  • автомобіль придбаний на території України в офіційного дилера;
  • сервісне обслуговування та ремонтні роботи проводились на офіційному сервісі, про що свідчать підтверджувальні документи;
  • справний технічний стан, зовнішній вигляд не має вад;
  • пробіг не більше 100 тис. км, термін експлуатації не перевищує п'яти років (в залежності від того, яка подія відбулася першою).

Якщо авто з пробігом задовольняє вимогам програми, щоб стати власником нової Mazda, достатньо домовитися про дату відвідування дилерського центру Мазда ВІДІ Скай і прибути туди зі старим автомобілем. Співробітники фірмової СТО Mazda проведуть оцінку технічного стану транспортного засобу, а фахівці дилерського центру узгодять його вартість.

Сплатити різницю між узгодженою ціною вашого авто й новою моделлю Mazda можна будь-яким зручним способом, в тому числі оформивши для цих цілей кредит. Співробітники Мазда ВІДІ Скай надають підтримку на всіх етапах угоди, при необхідності допоможуть укласти кредитний договір та договір страхування, провести реєстрацію придбаного автомобіля безпосередньо в автосалоні.

Приєднавшись до акції обміну авто з пробігом на нову Mazda, автовласник отримує:

  • економію часу і коштів на пошук покупця;
  • ціну на старий автомобіль, яка вища за ціну на ринку;
  • гарантію чистоти й безпеки угоди - вона оформляється на території дилерського центру;
  • вигідні умови Трейд-ін;
  • спеціальні умови на сервісне обслуговування нового автомобіля Mazda;
  • допомога при оформленні договорів кредитування, страхування та під час реєстрації авто.


Оцінити своє авто онлайн


Компанія Мазда ВІДІ Скай знаходиться в Києві за адресою: с. Софіївська Борщагівка, вул. Велика Кільцева 60-А.

Також додаткову інформацію про програму VIDI Select можна отримати за телефоном +38 (044) 501-35-99.