СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ НА MAZDA СХ-5

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ НА MAZDA СХ-5

30.09.2020

Кросовери Mazda створені з переконанням, що драйв має значення, водити – це не просто діставатися з одного місця в інше. Надійні, потужні та яскраві партнери для подорожей не тільки міськими джунглями, а й по трасі. 

Фірмовий дизайн КОДО - Душа Руху, який нікого не залишає байдужим, надзвичайно економічні, надійні  та перевірені часом і тисячами кілометрів по дорогах України бензинові двигуни Skyactiv та широкий комплекс систем проактивної безпеки i-Activsense не лише забезпечать максимум задоволення від драйву, а й зроблять подорож максимально безпечною та комфортною!

Обирай свого партнера для пригод:

Емоційну та динамічну Mazda СХ-5 2,0 у комплектації Touring з переднім приводом лише за 785 900​​​грн. або повним приводом лише за 853 400 грн.

Або Mazda СХ-5 з потужним двигуном 2,5 л. 194 к.с. з переднім приводом за 824 500 грн. або  з повним приводом від 1 033 600 грн.

Mazda - це максимально ергономічний салон у кожній дрібниці – від розміру, положення та куту розміщення педалей прискорення та гальмування, регулювання положення сидіння таким чином, що не відчувається жодної незручності – до оптимального розміщення монітору MZD-Connect з підтримкою додатків Android Auto та Apple Car Play, а також джойстик HMI, що абсолютно не відволікає увагу водія від дороги.

Поспішайте, кількість автомобілів дуже  обмежена!

 

За детальною інформацією звертайтесь 044 501-35-99

Ваш дилер Mazda - Мазда ВІДІ Скай

Київ, вул. Велика Кільцева, 60А