КУПИТИ НОВИЙ АВТОМОБІЛЬ ЗА ПРОГРАМОЮ VIDI ТРЕЙД-ІН* в дилерських центрах VIDI – ЗРУЧНО та ВИГІДНО

На цій сторіці ми даємо відповіді на ключові питання, що стосуються програми Трейд-ін у VIDI та даємо вам можливість в 1 клік сформувати заявку на огляд та діагностику.

Що таке програма VIDI ТРЕЙД-ІН?

Трейд-ін - це спеціальні умови придбання нового автомобіля в мережі VIDI, за яких Дилерський центр оцінює ваш поточний автомобіль з пробігом та зараховує цю погоджену вартість, як внесок за новий автомобіль в салоні.

Як зрозуміти скільки коштує мій автомобіль по програмі ТРЕЙД-ІН?

Під час кожного відвідування наших сервісних станцій ми актуалізуємо ринкову ціну автомобіля на надсилаємо цю інформацію у вигляді СМС. Або можна це зробити самостійно будь-коли, відвідавши веб-сайт дилера VIDI, та скориставшись онлайн калькулятором розрахунку попередньої вартості авто.

Калькулятор аналізує наявні пропозиції по аналогічних авто в інтернеті, що виставлені на продаж, а також враховує дослідження групи VIDI, яка за 27-річну історію своєї діяльності продала та обслуговує більше як 200 тис автомобілів.

Як скористатись програмою ТРЕЙД-ІН?

Достатньо залишити заявку на сайті чи зателефонувати до Дилерського Центру. Наші фахівці наддадуть вичерпну інформацію щодо програми та зможуть відповісти на всі питання.

Як проходить фінальне погодження ціни в рамках ТРЕЙД-ІН?

Після того як ви отримали попередню оцінку,розумієте вартість вашого автомобіля і готові до наступних кроків – Ви домовляєтесь з консультантом, що вас супроводжує, про зручний час візиту до Дилерського Центру для огляду та діагностики. Після цього ціна може залишитись незмінною, або бути скоригованою в більший чи менший бік, в залежності від технічного стану авто. Все логічно: чим кращий стан автомобіля – тим вища його ціна.

Чи може Дилерський Центр просто викупити моє авто, якщо мені не потрібне нове.

Так, Дилерські Центри VIDI готові запропонувати прямий викуп автомобіля без прив’язки до нового авто. Але варто відмітити, що умови обміну по трейд-ін можуть бути дещо більш привабливими.

Чому мені варто скористатись пропозицією, а не спробувати продати автомобіль самому?

З досвіду, під час самостійного продажу ви маєте витрати на розміщення та просування оголошення продажу авто, поїздки на зустрічі з покупцями та діагностики, витрати на торг, переоформлення та інші супутні речі та потенційні ризики. В результаті ви маєте суттєві витрати та ризики. В таблиці нижче наведено порівняння.

Самостійний продаж Трейд-ін чи викуп від VIDI

Самостійний продаж авто може тривати від кількох тижнів до кількох місяців. Продати чи обміняти авто на VIDI можна лише за один день.

Необхідність недешевого розміщення та просування автомобіля на онлайн-майданчиках. VIDI розміщює авто на своїх онлайн ресурсах, які щодня відвідує близько 15 тис потенційних покупців

Ризики мати справу з спекулянтами та шахраями, які видають себе за потенційних клієнтів. Ви ні з ким не контактуєте окрім співробітників офіційних дилерів VIDI

Витрачати час на часті мийки та демонстрації автомобіля. Ви вже продали авто і забули про ці проблеми

Ризики пов’язані з перереєстрацію автомобіля та потреби розрахунку грошима з невідомою вам людиною. Гроші за автмобіль буде зараховано в рамках контракту по новому авто чи переразовано на ваш розрахунковий рахунок. Вам не треба їхати до Сервісних Центрів та займатись переоформленням

Тому не зволікайте, записуйтесь на консультацію за посиланням нижче!

Дякуємо за звернення!
Ваш запит обробляється...