Сервісні ації Мазда ВІДІ Скай

Сервісні ації Мазда ВІДІ Скай

31.08.2020

Найчастіше про чистку кондиціонера автовласники згадують відчувши неприємний запах, або затхлість, вологість в салоні автомобіля. Та це вже є сигналом присутності шкідливих мікробів і бактерій у радіаторі-випарнику — вузлі, що ховається під торпедою й безпосередньо охолоджує потік повітря, який через повітроводи рухається до салону. В цьому випадку, на водія чекає позачергове відвідування сервісу. Для запобігання такій ситуації спеціалісти сервісного центру Мазда ВІДІ Скай рекомендують проводити планову антибактеріальну обробку системи кондиціонування щорічно. 

Професійне очищення системи кондиціонування на сервісній станції Мазда ВІДІ Скай здійснюється із застосуванням ультразвукового апарату компанії "Henkel". За його допомогою антисептичний препарат "Terosept" розпилюється до стану дрібнодисперсного туману, який втягується до забірнику системи кондиціонування в режимі рециркуляції повітря. Завдяки більш дрібному розпорошенню активна речовина потрапляє в усі місця системи повітропроводів і на всю поверхню випарника та забезпечує обробку найвіддаленіших і важкодоступних куточків.

З 11 червня до 31 серпня 2020 року сервісний центр Мазда ВІДІ Скай пропонує своїм клієнтам весняну акцію з антибактеріальної обробки системи кондиціонування зі знижкою – 20% та діагностику і заправку системи кондиціювання автомобіля за 599 грн.*

На час карантину обслуговування проводиться за умови обов’язкового попереднього запису та з дотриманням всіх заходів безпеки.

Чекаємо на Вас за адресою:

м. Київ, вул. Велика Кільцева, 60а

Графік роботи щодня  з 8:00 до 20:00 (неділя з 9:00 до 18:00)

Записатися на сервісне обслуговування можна за телефоном 044 501 35 99 або заповнивши форму на сайті https://mazda-vidi.com.ua/service/

З турботою про Вас, Мазда ВІДІ Скай

* Знижки не сумуються з іншими пропозиціями та програмою лояльності. В акцію діагностика та заправка системи кондиціювання за 599 грн вартість фреону не входить.