Офіційний дилер Mazda в Києві та Київській області

Мазда ВІДІ Скай

Мазда ВІДІ Скай є найбільшим дилерським центром Mazda в Київському регіоні. У сучасному шоурумі шанувальники японського бренду можуть ознайомитися з усією лінійкою автомобілів Mazda, офіційно представленої в Україні, а кваліфіковані консультанти допоможуть вибрати модель, враховуючи ваші вподобання та потреби.

Преміальний комплекс послуг

Мазда ВІДІ Скай – це концептуальний дилерський центр повного циклу. Дотримуючись цієї концепції, ми повністю враховуємо потреби клієнта, надаючи весь комплекс послуг з продажу та обслуговування автомобілів:

  • Кваліфікована консультація та супровід клієнтів при виборі та купівлі авто.
  • Тест-драйв.
  • Офіційне сервісне обслуговування.
  • Оригінальні запасні частини.
  • Гарантійні зобов'язання.
  • Страхування.
  • Програма трейд-ін.
Наш дилерський центр

Протягом десяти років всі охочі стати власниками Mazda обирають свій автомобіль у нашому дилерському центрі. У просторому шоурумі ви зможете ознайомитися з усім модельним рядом Mazda, дізнатися про особливості кожного авто, а потім пройти тест-драйв за спеціально розробленими маршрутами.

Яскраві та виразні автомобілі Mazda ідеально гармонують з лаконічним інтер'єром шоурума, створюючи неповторне поєднання. У затишній зоні для відпочинку з точкою доступу Wi-Fi ви можете насолодитися чашкою ароматної кави або чаю. Через панорамне вікно, що з'єднує шоу-рум і сервісну зону, можна спостерігати за етапами обслуговування автомобіля. А для найменших гостей передбачений дитячий куточок.

Приходьте у дилерський центр Мазда ВІДІ Скай, щоб ознайомитися з особливостями японських автомобілів, насолодитися затишною дружньою атмосферою та придбати свій ідеальний автомобіль Mazda. Чекаємо вас за адресою: вул. Велика Кільцева, 60а, Софіївська Борщагівка, Київська обл.