Новини
Група компаній Vidi видала обласному центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф 7 автомобілів «швидкої допомоги» власного виробництва

17 березня 2020 року в обласному центрі екстреної медицини та медицини катастроф м. Краматорськ відбулася процедура передачі автомобілів швидкої медичної допомоги, що вироблені національним виробником «ВІДІ Юнікомерс» для Донецької області. «Швидкі допомоги» передані коштом субвенції з державного бюджету в рамках пілотного проекту з реформування системи екстреної медичної допомоги, затвердженої постанови Уряду № 425 від 22 травня 2019 року.

Група VIDI спеціалізується на виробництві автомобілів спеціального призначення та має чималий досвід в їх постачанні як державним, так і приватним структурам. На ринку спеціальних автомобілів виробник працює з 2006 року. За час свого існування компанія виробила 1389 автомобілів. З них швидких допомог – 444.

Група VIDI – один із найбільших вітчизняних авторітейлерів, лідера автомобільного ринку в Україні. Саме тому виробник має ідеальну можливість вибрати найбільш оптимальне базове шасі для переобладнання в автомобіль швидкої допомоги. Тут враховується і відповідність екологічному стандарту Євро-6, обсяг і висота кузова, що дозволяють створити максимально зручні умови для роботи медбригади. Для зручності водіїв та максимально швидкого реагування медичного персоналу автомобілі оснащені підігрівом лобового скла – це значить, що у разі його обмерзання взимку, хвилина – і машина готова до роботи, а також паркувальними датчиками, що стали вже просто необхідністю для руху містом.

Оновлені «швидкі» набагато комфортніші й ергономічніші для працівників екстреної медичної допомоги за всіма параметрами. А це надто важливо в умовах, коли люди працюють на знос і кожна хвилина безцінна у порятунку людських життів.

Для переобладнання автомобілів швидкої допомоги використовувався спеціальний нетоксичний медичний пластик, що легко миється. Також важливий детально спроектований інтер'єр «швидкої допомоги». Управління всіма системами у відсіку для роботи медбригади тепер зосереджено в одній точці. Всі дверцята поличок у ньому відкриваються за принципом «слайдера», зсуваються вгору півколом і фіксуються автоматично у будь-якому положенні. Всі зони відсіку для роботи швидкої допомоги мають відмінне освітлення: полки, стелі та навіть підлога. Для зручності медбригади крапельниці закріплюються на спеціальному пристрої на стелі «швидкої».

Генеральний директор VIDI Максим Яворський зазначив:

«Я впевнений у тому, що станції швидкої допомоги області обов'язково оцінять якість і надійність автомобілів нашого виробництва: особисто мені не буде соромно за той продукт, що ми поставляємо. Вони зроблені на базі шасі, що успішно справляються зі своїм завданням на дорогах Європи».

Директор Обласного центру екстреної допомоги та медицини катастроф (м. Краматорськ) Ігор Кияшко, зі словами подяки за постачання «швидких допомог» у точні терміни та в належній якості, зазначив: «ДСТУ по «швидким» в Україні існує давно. 10 років тому це були одні автомобілі, сьогодні – інші автомобілі, з великими можливостями. І сервіс у контексті їх роботи – це дозволити реально частіше рятувати людські життя наших жителів, наших пацієнтів».

СЛІДКУЙТЕ ЗА НАШИМИ НОВИНАМИ