Mazda для бізнесу

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОРПОРАТИВНИХ КЛІЄНТІВ
ПЕРЕОБЛАДНАННЯ АВТОМОБІЛІВ

Мазда ВІДІ Скай займається професійним переобладнанням автомобілів під специфіку різних видів діяльності (рішення для поліції, охоронних компаній, логістики, лабораторії, інкасаторські та медичного призначення, спеціальний та спеціалізований транспорт і багато іншого), має всі необхідні сертифікати для надання даних послуг.

BUY BACK — Зворотний ВИКУП АВТО

Продаж б/в автомобіля – процес клопіткий і віднімає багато часу. При оновленні автомобільного парку за допомогою Мазда ВІДІ Скай, Ви можете заздалегідь передбачити ситуацію, з якою доведеться зіткнутися через кілька років – продажу б/в автомобілів. Щоб уникнути часових і фінансових витрат, пов'язаних з цим непростим завданням, ми пропонуємо при купівлі нового Автомобіля (-лей) відразу підписати угоду про їх гарантований зворотний викуп (buy back).

Для того щоб скористатися послугою гарантованого зворотного викупу автомобіля (buy back), необхідно лише проходити всі планові та ремонтні роботи в офіційних сервісних центрах бренду Вашого автомобіля. При цьому, протягом всього терміну експлуатації автомобіля, за Вами буде закріплений персональний менеджер.

ТРИВАЛИЙ ТЕСТ-ДРАЙВ

Спеціально для корпоративних клієнтів Мазда ВІДІ Скай ми розробили нову унікальну послугу «Тривалий тест-драйв легкових і комерційних автомобілів». Така можливість дозволяє особисто оцінити автомобіль ще до його придбання та підібрати найкраще транспортне рішення з урахуванням специфіки та вимог Вашого бізнесу. Термін тест-драйву становить від 1 дня до 1 тижня.

ЛІЗИНГОВИЙ КАЛЬКУЛЯТОР
Вибір автомобіля
Фінансові умови Фінансові умови
Отримання пропозиції Иванов Иван+38 (099) 999–99–99

Виберіть бренд

Оберіть дилера

Виберіть модель авто

Виберіть комплектацію

Вибір модифікації

Виберіть фінансові умови

100 000 4 000 000
20% 40% 60% 80%
12 24 36
Аванс + разова комісія
Середній платіж
Разом

Лізингові платежі включають:

  • реєстрацію автомобілів у органах ДАІ та проходження технічного контролю;
  • сервісне адміністрування (організація всіх ремонтів, контроль якості їх виконання)
  • страхування КАСКО та страховий інформаційно-консультаційний асистанс
  • протиугінна сигналізація з модулем GPS і можливістю визначення місця розташування автомобіля
  • збір до ПФУ від 3% до 5% (залежно від вартості автомобіля)
  • автомобільний комплект: вогнегасник, аптечку, знак аварійної зупинки, автокомпресор, щітку та скребок, ремонтні рукавички

* – аванс від вартості автомобіля з врахуванням реєстрації

Залиште ваші контактні дані