МАЗДА ВІДІ СКАЙ

ОФІЦІЙНИЙ ДИЛЕР MAZDA В КИЄВІ ТА КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ - МАЗДА ВІДІ СКАЙ

Мазда ВІДІ Скай - найбільший офіційний дилерський центр Mazda в Києві та Київській області. Ми пропонуємо нові автомобілі Mazda з лінійки, офіційно представленої в Україні, для приватних і корпоративних клієнтів, здійснюємо гарантійне та сервісне обслуговування на офіційній станції технічного обслуговування, постачаємо оригінальні запчастини, фірмові аксесуари та встановлюємо додаткове обладнання.

Ми дотримуємося філософії «KODO - душа руху» - наш дилерський центр побудований навколо водія. Мазда ВІДІ Скай пропонує послуги повного циклу, а кваліфікований персонал супроводжує клієнтів на кожному його етапі: знайомстві з модельним рядом Mazda, виборі авто з урахуванням побажань та вподобань покупця, придбанні автомобіля Mazda, технічному і сервісному обслуговуванні.

Преміальний комплекс послуг

Кваліфікована консультація та супровід клієнтів при виборі та купівлі авто

Проведення тест-драйву

Офіційне сервісне обслуговування

Оригінальні запчастини

Гарантійні зобов'язання та страхування

Програма трейд-ін

Дилерський центр Мазда ВІДІ Скай

Наш дилерський центр втілив в собі принципи дизайну KODO - в просторому лаконічному шоурумі представлені яскраві і виразні автомобілі Mazda. Саме тут відвідувачі вперше знайомляться з Jinba Ittai - відчуттям єднання водія з автомобілем, а наші співробітники розповідають про особливості кожної моделі.

Зона сервісу відокремлена від шоурума великим панорамним вікном. Спостерігати за обслуговуванням автомобіля чи просто відпочити з горнятком чаю або кави можна в затишній зоні відпочинку з точкою доступу Wi-Fi. Для найменших відвідувачів передбачено дитячий куточок.

Чекаємо на вас за адресою:

Велика Кільцева, 60а, Софіївська Борщагівка, Київська обл

Прокласти маршрут