Ціни на модельний ряд Mazda

Опираючись на досягнення 100-річної історії інновацій, Mazda продовжує шукати новаторські рішення, приймаючи виклик часу у вигляді складних завдань, створюючи речі, про які інші навіть не мріють.

Кожне оновлення автомобіля - це розвиток кращих його якостей. Оновлюючи модельний ряд, Mazda не робить революцію, вона просто рухається від найкращого до чудового. Інноваційні технології SKYACTIV дозволяють водіям отримувати максимальне задоволення від водіння, а концепція дизайну «KODO - душа руху» наділяє автомобілі Mazda яскравою та динамічною індивідуальністю. Авто дарує водієві відчуття Jinba Ittai - почуття єдності з автомобілем, повний контроль на дорозі і безмежні емоції.

Модельний ряд Mazda в Україні

Мазда ВІДІ Скай, офіційний дилер Mazda в Україні, представляє повний модельний ряд автомобілів Mazda. Наші висококваліфіковані консультанти завжди готові допомогти у виборі вашого ідеального автомобіля.

У шоурумі дилерського центру Мазда ВІДІ Скай до уваги відвідувачів пропонуються яскраві представники модельного ряду.

Mazda 3 - єдність вишуканості форм та преміального функціонала. Спортивна й харизматична в кузові хетчбек та втілення елегантності в кузові седан.

Як зовні, так і всередині Mazda 6 в кузові седан та універсал пропонує преміальну якість й комфорт найвищого класу, поєднання елегантності та інноваційних технологій SKYACTIV.

Впевнений і стильний компактний кросовер Mazda СХ-3 є доказом того, що враження можна справляти, не бувши авто величезних розмірів.

Кросовер Mazda СХ-30, друга модель нового покоління в лінійці Mazda, яка втілює новий рівень якості в кожній деталі, уособлює прагнення Мазда зробити життя власника автомобіля яскравим, розділяючи емоції від подорожей з близькими та рідними людьми. Автомобіль представляє новий двигун SKYACTIV-G 2.0 з системою MAZDA M HYBRID.

У 2019 році Mazda СХ-30 отримала 5 зірок в рейтингу безпеки EURO NCAP, ставши автомобілем, котрий отримав найвищий бал за всю історію оцінювання.

Кросовер Mazda СХ-5 є втіленням зрілої зовнішності, елегантної форми та високої якості.

Mazda CX-9 - це ідеальне поєднання вишуканості й практичності 7-місного сімейного позашляховика з преміальними матеріалами обробки та інноваційними технологіями. Автомобіль оснащений бензиновим турбодвигуном SKYACTIV-G 2.5.

Легендарний автомобіль Mazda MX-5 - чисте натхнення та втілення драйву. За свою тридцятирічну історію MX-5 зібрала понад 280 нагород по всьому світу й стала символом філософії автомобілебудування компанії Мазда, абсолютним втіленням інтуїтивного та природного зв'язку між автомобілем та водієм.

В ціну кожного автомобіля модельного ряду Мазда з офіційної лінійки, представленої в Україні, включені не тільки інноваційні технології SKYACTIV та видатний дизайн, але й неймовірне відчуття єднання водія та автомобіля. Кожне авто зосереджене на людині, дарує відчуття повної свободи, дає можливість розділити емоції з близькими людьми.

Відвідайте дилерський центр Мазда ВІДІ Скай, щоб ознайомитися з особливостями автомобілів, насолодитися затишною дружньою атмосферою та придбати своє ідеальне японське авто.

Чекаємо на вас за адресою:

вул. Велика Кільцева, 60а, с. Софіївська Борщагівка, Київська область.

Прокласти маршрут