СТРАХУВАННЯ

Дилерський центр Мазда ВІДІ Скай у своїй роботі прагне відповідати найвищим вимогам якості послуг, що надаються, і турбується про безпеку своїх клієнтів. Спільно з СК «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» ми пропонуємо весь спектр страхових послуг для автомобілів Mazda:

  • добровільне страхування наземного транспорту (КАСКО1)
  • обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів («Автоцивілка»2)
  • добровільне страхування автоцивільної відповідальності з розширеним лімітом (Добровільна «Автоцивілка»3)
  • добровільне страхування від нещасного випадку на транспорті (ДНВ)4
  • страхування додаткового обладнання вашого автомобіля
Для обраної конфігурації
Вартість КАСКО: {{ amount.toLocaleString() }} грн *
ВИБЕРІТЬ БРЕНД:
Оберіть дилера
Модель: , , {{ variation.price.toLocaleString() }} грн
від {{ carItem.priceFrom.toLocaleString() }} гривень*
Комплектацiя
від {{ equipmentItem.priceFrom.toLocaleString() }} гривень*
Модификацiя
{{ varItem.price.toLocaleString() }} грн
Франшиза за ризиком Пошкодження ТЗ:
{{item.title}}:

* - Це приблизний розрахунок для НЕ КРЕДИТНИХ авто. Щоб дізнатися точну вартість КАСКО, натисніть кнопку «Отримати консультацію» для зв'язку з спеціалістами з відшкодування страхування
Переваги страхування КАСКО в СК «ВіДі-Страхування»
Принцип роботи за схемою «єдиного вікна»

оформлення договору страхування, врегулювання страхових випадків і ремонт автомобіля в дилерському центрі Мазда ВіДі Скай.

Ремонт автомобіля за гарантійним листом

ремонт автомобіля здійснюється за гарантійним листом, після прийняття рішення про виплату, без очікування перерахування грошей на СТО.

Неагрегатна страхова сума

незалежно від кількості страхових відшкодувань, страхова сума не зменшується протягом всього терміну дії договору КАСКО

А також:
  • Немає відмови у виплаті внаслідок грубих порушень ПДР
  • Немає обмежень по кількості заявлених страхових випадків протягом дії договору
  • Цілодобова інформаційно-консультаційна підтримка, при необхідності виїзд аварійного комісара на місце страхового випадку
  • Приватний супровід кожного клієнта аварійним комісаром, можливість дистанційного врегулювання страхового випадку
  • Спеціальні тарифи для корпоративних клієнтів
Послуги зі страхування автомобілів доступні як приватним, так і корпоративним клієнтам. Для фізичних осіб діє гнучка система спеціальних пропозицій зі страхування, а для компаній ми раді надати послуги корпоративного страхування на індивідуальних умовах.

ВІДІ-СТРАХУВАННЯ входить в ТОП-10 страхових компаній на ринку КАСКО України і займає 4-е місце на ринку КАСКО Києва і Київської області, відповідно до галузевого рейтингу Insurance TOP-2019.

Додатковою гарантією фінансової стабільності СК «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» є той факт, що вона входить до складу великої автомобільної групи VIDI, яка виступає гарантом виконання зобов'язань перед клієнтами страхової компанії.

ЗАХИСТІТЬ СЕБЕ І СВІЙ АВТОМОБІЛЬ З КОМФОРТОМ ТА ВИГОДОЮ У СК «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ»

ДОКЛАДНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ З ПИТАНЬ СТРАХУВАННЯ І РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ ПОЛІСА КАСКО ДЛЯ ВАШОГО АВТО ВИ МОЖЕТЕ ОТРИМАТИ ЗА ТЕЛЕФОНОМ:

+38 (044) 591-88-88

1 - Ліцензія Держфінпослуг України на здійснення добровільного страхування наземного транспорту (крім залізничного) АВ №500238 від 05.01.2010.

2 - Договір обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів оформляється ТДВ «СК« ВІДІ-СТРАХУВАННЯ », як агентом на підставі договорів доручення укладених між ТДВ« СК «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» та АТ «Страхова компанія« Українська страхова група »(ліцензія Держфінпослуг України АГ №569295 від 21.01.2011 р), АТ «Страхова компанія« Аркс »(ліцензія Держфінпослуг України АГ №569137 від 24.12.2010 р) та АТ« СТРАХОВА кОМПАНІЯ «ПЗУ УКРАЇНА» (ліцензія Нацкомфінпослуг АГ №1569236 від 12.01.2011 р).

3 – Ліцензія Держфінпослуг України на здійснення добровільного страхування цивільної відповідальності власників наземного транспорту (включаючи відповідальність перевізника) АВ №500247 від 05.01.2010 р.

4 – Ліцензія Держфінпослуг України на здійснення добровільного страхування від несчатних випадків АВ № 500237 від 05.01.2010 р.