Гарантія

ГАРАНТІЯ ВІД MAZDA – ВАША ВПЕВНЕНІСТЬ НА ДОРОЗІ

Рівень нашого гарантійного обслуговування дозволяє розслабитися і насолоджуватися Вашою подорожжю за кермом Mazda. Ви можете не хвилюватися, адже ми завжди поруч і завжди готові прийти вам на допомогу.

Гарантійне обслуговування автомобіля починається в момент його передачі власнику уповноваженим представником компанії (офіційним дилером Mazda).

ГАРАНТІЯ НА НОВИЙ АВТОМОБІЛЬ MAZDA: ОГЛЯД

На нові автомобілі Mazda, які реалізовані офіційним Дилером Mazda в Україні, встановлений гарантійний термін експлуатації 36 місяців (3 роки) або 100 000 км пробігу, що настає першим, починаючи з дати продажу першому власнику. Продавець замінить або відремонтує деталі, які виявилися дефектними під час гарантійного періоду, за умови дотримання правил експлуатації та своєчасного проходження регулярного технічного обслуговування у мережі уповноважених дилерів та сервісних партнерів Mazda.

Ця гарантія дійсна впродовж перших 36 місяців (3-х років) незалежно від пробігу, починаючи з дати продажу першому власникові за умови дотримання власником правил експлуатації автомобіля та щорічної перевірки стану кузову у дилерській мережі.

Уповноважений Дилер або Сервіс-партнер безкоштовно відремонтують пошкоджені металеві панелі кузова автомобіля в разі виявлення дефектів матеріалів (або їх обробки) з наскрізною корозією зсередини назовні, за умови дотримання власником правил експлуатації автомобіля та щорічної перевірки стану кузова. Дана гарантія дійсна впродовж 144 місяців (12 років) починаючи з дати продажу першому власникові, незалежно від пробігу.

Не забувайте, що як і будь-яка складна й досконала техніка, автомобілі Mazda вимагають відповідного технічного обслуговування. Це запорука довгої і справної служби вашого автомобіля. Для підтримки його у належному технічному стані і збереження гарантії важливо дотримуватися всіх правил експлуатації, інструкції та рекомендацій виробника, а також встановлений регламент технічного обслуговування автомобіля.