Технології SkyActiv

ДИНАМІКА ТА ЕФЕТИВНІСТЬ БЕЗ КОМПРОМІСІВ

Інженери Mazda знають, що ефективність використання пального так само важлива, як і продуктивність. Звідси новаторський метод проектування двигуна, який дозволяє водієві концентруватися на чистому задоволенні від водіння. Кожен елемент автомобіля був вдосконалений, щоб забезпечити меншу витрату пального та найкращу динаміку. Це технологія SKYACTIV.

АРХІТЕКТУРА SKYACTIV-VEHICLE

Автомобілі Mazda забезпечують рух, який здається таким же природним, як звичайна ходьба. Легкий та жорсткий кузов забезпечує комфорт, а комплекс технологій Skyactiv: кузов, шасі, двигун та трансмісія, забезпечують стабільність керованості, коли автомобіль швидко та точно реагує на наміри водія.

ВИСОКОЕФЕКТИВНІ ДВИГУНИ SKYACTIV

Економічніше, потужніше, екологічніше. Наші інженери конструюють дизельні та бензинові двигуни Skyactiv, які забезпечують найкращі показники роботи за кожну краплю пального.

ТРАНСМІСІЯ SKYACTIV-DRIVE

6-ступінчата автоматична коробка передач SKYACTIV-DRIVE поєднує яскраве відчуття «механічної» трансмісії при цьому не втрачаючи плавності роботи автоматики в одному компактному та легкому корпусі. Перемикання відбувається швидко, точно й плавно на всіх шістьох ступенях, забезпечуючи максимальний контроль.

СИЛОВІ АГРЕГАТИ

Система Mazda M Hybrid дозволяє збільшити економію палива за рахунок відновлення енергії, яка зазвичай витрачається під час гальмування. Генератор накопичує її та потім використовує для живлення електричних бортових систем, тим самим зменшуючи витрату пального. Система Mazda M Hybrid є стандартною для нової Mazda CX-30.

Бензинові двигуни Skyactiv-G характеризуються дуже високим коефіцієнтом стиснення та особливою геометрією камери згоряння, що є основою надзвичайно ефективного спалювання палива. Вони також активно підсилюють неабияку продуктивність, без будь-якого негативного впливу на ресурс двигунів – підтверджено 5-ма роками експлуатації в усьому світі, та в Україні.

Високоефективний, екологічно чистий дизельний двигун нового покоління SKYACTIV-D має найнижчий у світі ступінь стиснення. Це допомагає втілити ідеальне згорання, позбавляючи потреби в дорогих системах нейтралізації вихлопних газів. Маючи неабиякий крутний момент та потужність SKYACTIV-D надає спортивний та рівний відгук, на який не здатен жоден інший дизельний двигун.

I-STOP

При зупинці в пробці система i-STOP вимикає двигун, тим самим заощаджуючи пальне.

І-ELOOP

Система і-ELOOP не тільки відновлює витрачену енергію, а й підвищує продуктивність, зменшуючи при цьому витрату пального.

МУЛЬТИМЕДІЙНА СИСТЕМА MZD CONNECT

MZD Connect є ідеальним втіленням філософії Jinba Ittai.